Jarní pozdrav 2022

Svět je plný nespravedlnosti, útěchou však budiž, že jedna spravedlnost přece jenom existuje. Čas každému odměřuje stejně. Rok má 365 dnů - není-li přechodný - pro chudého, bohatého, zdravého, nemocného, mladého, starého. Nikdo si tu nemůže zaplatit či šikovně vyběhat víc ani míň.
Rok 2022 nezačal nijak dobře, buďme optimisté a mějme naději v dobro... A tu všichni potřebujeme. Celý rok...
A tak milí milovníci Jara a Velikonoc a taky koledníci, musím se vám přiznat, že miluji jaro. Jakmile se oteplí, otvírám dokořán okna i dveře - mám totiž pocit, že se všude musí dostat čerstvý vzduch a užít si to krásné období doslova z plných plic. Zároveň ovšem dělám "průvan" úplně všude. Tedy vyřazuji staré věci, uklízím, přerovnávám...
S návratem sluníčka chci mít všude jasno a čisto, zkrátka svěže tak, jako je venku.
Nejveselejší svátky v roce mě také nutí sáhnout po barevnějších doplňcích a dekoracích. A tak pravidelně pro sebe a samozřejmě také pro vás připravuji nové pestré dekorace, barevné doplňky, které zaručeně oživí omšelé interiéry a zimou posmutnělé okolí. Samotné Velikonoce a příprava vajíček a koledy jsou už jen závěrečnou tečkou za jarním řáděním. Ale i ta musí stát za to!
Užijte si letos příchod jara s námi. Na pomoc vám budou naše stránky nebo přímo osobní návštěva u nás v obchodě. Je plný skvělých králičích, slepičích a kuřátkových jarních pozdravů a tipů, díky kterým můžete i vy udělat velký a osvěžující průvan ve svém okolí. Vyberte si z novinek, inspirujte se klasikou nebo zapojte fantazii a pracujte podle vlastních představ. Ale určitě si k vám pusťte jaro i do duše!
Hezké jaro, veselý a pokud možný klidný Jarní pozdrav z Broumov!

Pokud jste si vybrali zboží nebo jsme vás inspirovali a máte dotaz, kontaktujte nás.