Letní půvab 2021

Víte, co znamená letní půvab?

To je když se smějete jako sluníčko, jste hnědí jako čokoláda a včely si vás pletou s květinami. A také když vyzkoušíte nějaký "půvabný" letní doplněk.
Že se jich nemůžete nabažit? Ano mluvíme o letních detailech, které vám dodávají půvab! O malých, nenápadných detailech, bez kterých by nebyl žádný celek geniální.
K dokonalosti modelu, aranžmá a balení nestačí jen luxusní materiály, opravdovou jedinečnost je třeba podtrhnout drobnými vychytávkami. Je čas odložit smutek, starosti a tlumené barvy. Současný letní půvab je veselý a nápaditý. Vyniká doslova invazí jasných pastelových barev. Vrhněte se do její barevné náruče.
Startovní barvou je zelená - přináší svěžest, šedá - budí vznešenost, bílá - je jednoduchá a slavnostní, žlutá - rozjasní a rozveselí, červená - je nejodvážnější, cítíte její ohnivé teplo, modrá - vzbuzuje atmosféru solidnosti, další pastelové tóny růžové, šeříkové, lososové a krémové šíří křehkou eleganci...takhle má vypadat půvab letního horkého dne.
Léto netrpělivě ťuká na dveře. Se stejnou netrpělivostí už se na ně těší naše děti, i my dospělí, jímž se blíží vytoužená dovolená. Opět je tady doba prázdnin a dovolených. Časy se mění, tempo života se neustále zrychluje, a snad proto má i dovolená jiný charakter než v dřívějších dobách.
Všechno, co máme rádi v příjemných chvílích volna, má nějakou podobu. Vypravte se spolu s přáteli nebo s rodinou do přírody, zapamatujte si tvary, barvy, vůně a když se s nimi pak znovu setkáte, budete se cítit dobře. Užijete si spoustu legrace a poznáte nová místa, nebo se naopak vrátíte tam, kde to máte rádi.
Někomu letní dovolenou připomínají mušličky, jinému lisované listy a dalšímu zase třeba kamínky, dřívka a klacíky, nasbírané za stanem.
Ať už si z letošních prázdnin nebo dovolené přinesete, přivezete cokoli, nezapomeňte, že vzpomínky vyvolají jen ty, které vidíte.

Přejeme vám, aby letos věta:"Dáme si dovolenou", znamenala:"Prožijeme půvabné letní dny!"
Krásné léto plné slunečných dnů vám přeje vaše firma EDA Broumov.

Pokud jste si vybrali zboží nebo jsme vás inspirovali a máte dotaz, kontaktujte nás.