Podzimní oheň 2021

Když slunce při své pouti oblohou sestoupí níž a listy a květy pokryje první jinovatka, ukáže se podzim ze své nejhezčí stránky. Nastává loučení se sluncem. Nadcházející podzim přelije svět teplou škálou tónů ohnivých barev - žluté, oranžové, červené, fialové a dalších.
Tímto ohnivým trendem se příroda snaží aspoň o pár dní prodloužit laskavou část roku. Bojíte se podzimního ohně, bojíte se barev? Pak je tu několik dobrých rad - stejně jako vše kolem nás i barvy působí na psychiku. Než se tedy pustíte do dekorování, uvědomte si, že barvy mohou ovlivňovat /ať už pozitivně nebo negativně/ vaši náladu. Při výběru vhodných odstínů se nenechte příliš ovlivnit tím, zda je moderní či nikoli. Musí se líbit a být příjemný hlavně vám a všem blízkým okolo.

Teplé tóny působí optimisticky, povzbudivě až vesele, jejich světlé odstíny dokážou vše opticky odlehčit.
Studené barvy zase navozují pocit chladu, čistoty a svěžesti, psychicky jsou spíše pasivní.
Práce s barvami v interiérech obchodů ovlivňují zákazníky. Tímto tématem se dnes zabývá mnoho odborníků. Někteří z nich občas přijdou se zajímavými informacemi. Nedávno jsem se například dočetla, že zákazníci, kteří vstupují do prodejny, se nejprve podívají nebo vydají směrem doprava. Další zajímavost, o které jsem nevěděla je, že mnoho lidí má nejraději modrou barvu, následuje červená, zelená, černá a šedá. žlutá, fialová a oranžová.

Máme tu Podzimní oheň, originální hru s barvami, prostě pastvu pro oči.

Pokud jste si vybrali zboží nebo jsme vás inspirovali a máte dotaz, kontaktujte nás.