Zimní mámení 2021

Přiznám se, že jsem váhala, o čem mám teď vlastně psát. Lámala jsem si hlavu, co bych měla v tomto úvodu sdělit, aby z mých vět nečišel formální optimismus a klišé obecně známých pravd.

Navíc téma Vánoc mi tenhle úkol nijak neulehčuje – to je konvenční pohodou přímo nasáklé. Svůj problém jsem  nakonec vyřešila – internetem – přítelem v nouzi řady z nás. Surfovala jsem na něm několik večerů, přečetla si spoustu článků, příspěvků na téma Vánoce. Většinou řešily bezbřehý konzum, který /jak jsem zjistila/, spoustu lidí štve. A množství pisatelů se vášnivě přelo, zda jsou Vánoce lepší se Santou Clausem, či s Ježíškem.

Ti, co horovali za Santu, tvrdili, že svátky s ním jsou příjemnou veselicí bez citové vydírky. Zastánci Ježíška zase připomínali duchovní rozměr, jenž povrchní Santa nedává. Bohužel vyjímkou nebyly ani výlevy těch, kteří Vánoce nesnáší. Byl z nich cítit smutek, beznaděj, zlost…

Procházka po internetu mi opět připomněla, jak je společnost rozdílná. Že ji ani křesťanským světem ctěné Vánoce nestmelí tak, jak by se mohlo zdát. A proto vám všem k Štědrému dni a do nového roku přeji maximum tolerance. Schopnost respektovat názory jiných, dobré vůle pochopit jejich jednání. Myslím, že jedině tak můžeme strávit tyhle svátky v pohodě, bez pachuti povinnosti a citového nátlaku.

P.S. Myslím, že nemusím připomínat, jak moc záleží na prostředí, v němž Vánoce strávíte. A doufám, že na našich stránkách najdete inspiraci k jeho stylové výzdobě stejně jako nápady a vzory k balení jedinečných dárků pro svou rodinu a přátele.

Všichni chceme své milé obdarovat tím nejlepším. Ale někdy si nevíme rady, co vlastně by to mělo být. A jindy nám zas na splnění přání schází prostředky. Věřte, že nemá cenu se trápit, potěší i maličkost.

Milé drobnosti i velké vytoužené věci. Pestrobarevná snůška zatím utajených předmětů. Výrazné vzory prostřídané elegantní zlatou, rudou, stříbrnou…Obří stuhy, kokardy z mašlí, jmenovky s přáníčky. A všichni rozechvěle očekávají zvuk zvonce ohlašujícího nadílku.

Obalem krása začíná!

Parádní slupka dárku je stejně důležitá jako on samotný. I to je pole, kde můžete mlčky předvést, jak vám na prezentu pro jiné záleží.

Je to na mašli!

Stuhy a stužky k slavnosti patří. Jsou součástí nejrůznějších dekorací, patří k dárkům. Vázané, skládané, lepené, šité a další. Vyberte si mašli, která bude k vaši vizi nejlépe pasovat.

Darovaná radost!

Existuje spolehlivý lék na splín. Dárky.  Správný dárek zabírá pozitivně na toho, kdo ho dostal, i na toho, kdo ho balil a dal. Nabízíme tipy, jak zaručeně vybrat a zabalit ten pravý.

Dary, dárky, dárečky mohou být blýskavé /to, čím se blýsknete nejvíc, je vtipný nápad/, voňavé /Vánoce jsou především o vůních – k jehličí, skořici, vanilce se druží i dárky – do nichž nejdříve ze všeho strkáme nosík/ a hřejivé /v zimě toužíme po všem, co nás zahřívá/. Ale hlavně vámi vymyšlené. A to se cení!

Milé dámy a pánové, čtenáři, naši milí zákazníci přejeme vám krásné, klidné Vánoce a vstupte do nového roku 2022 s přesvědčením, že všechno špatné je už za vámi, to krásné zůstává a to krásnější na vás teprve čeká.

Přejeme vám nezbytnou porci zdraví a samé radosti. Krásný nový rok!

Pokud jste si vybrali zboží nebo jsme vás inspirovali a máte dotaz, kontaktujte nás.