Zimní pohoda 2019

Je zbytečné marně toužit po uplynulém létě, protože i zima se může pro vás stát nejhezčím obdobím. Chce to umět vytvořit pohodu a útulno. Málokdy je totiž doma tak příjemně jako právě teď, kdy je venku nevlídno a co chvíli začne padat sníh. Právě v tomto období se snad nejvíce těšíme na večer, kdy si se svými nejbližšími uvaříme voňavý čaj a společně strávíme klidné chvíle po únavném dni.

A chcete-li svůj domov ještě více proteplit, můžete hned začít a nestojí to ani tolik námahy.
Náš nejlepší recept proti chladu: teplé barvy, měkké světlo svíček a přírodní materiály...
Sněhem pokrytá zákoutí a kapky ledové rosy, které se třpytí v paprscích slunce - to je nezaměnitelná pohoda zimy, kterou si člověk mnohdy na první pohled ani neuvědomí, a kdo si myslí, že příroda v zimě odpočívá ve strnulé nehybnosti, mýlí se. Sníh, led a mráz ji každý den proměňují...

Naše domácí kalendáře už pomalu spějí k posledním listům, a tak je načase popřát, abyste prožili letošní Vánoce v klidu a pohodě, měli kolem své blízké a svou lásku jim dali najevo nejen prostřednictvím dárků, které jste jistě pečlivě vybírali, ale i pochopením, laskavým slovem a časem, který si pro ně uděláte. Pokud jste nepotkali ten správný dárek pro toho, koho máte rádi, možná vás inspiruje hrstička nápadů na našich stránkách.

Děkujeme vám za přízeň, kterou nám prokazujete - ať v návštěvách našho obchodu a skladu nebo tím, že sledujete naše internetové stránky - a doufáme, že se budeme "potkávat "i dál.
Za celou firmu EDA Broumov vám do nadcházejícího roku 2020 přejeme zdraví, štěstí, pohodu a spokojenost - a to nejen při aranžování!

Pokud jste si vybrali zboží nebo jsme vás inspirovali a máte dotaz, kontaktujte nás.